юридический

бесплатная юридическая консультация УКРАИНА

Добро пожаловать на форум - бесплатная юридическая консультация - контактные телефоны для консультаций - +79780358510
 В Вашем распоряжении весь форум! Создавайте тему в нужном разделе и задавайте интересующие Вас вопросы. На все вопросы мы обязательно дадим ответы в кратчайшие сроки. Спасибо за понимание!

  Судове рішення Про розірвання шлюбу

  Поделиться
  avatar
  Admin
  Admin

  Сообщения : 379
  Дата регистрации : 2012-02-10
  Возраст : 43

  Судове рішення Про розірвання шлюбу

  Сообщение  Admin в Сб Фев 11, 2012 10:11 am

  Судове рішення Про розірвання шлюбу


  Справа № 2-1103/09  З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я

  ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


  16 березня 2009 року Дніпровський районний суд м. Києва в складі :

  головуючого судді Яровенко Н.О.

  при секретарі Дорошенко І.В.

  розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу ,

  в с а т а н о в и в :

  Позивачка просить шлюб розірвати посилаючись на те, що 16.12.2000 року вона уклала шлюб з відповідачем. Мають спільну дитину неповнолітнього сина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження. Спільне життя сторін не склалося. Відповідач зловживає спиртними напоями та поводиться агресивно. Сторони не ведуть спільного господарства та не підтримують шлюбні стосунки.

  Позивач в судовому засіданні позов підтримала.

  Відповідач до суду не з’явився, повідомлений належним чином про день, час та місце розгляду справи, причини неявки суду не повідомив, а тому по справі необхідно постановити заочне рішення, відповідно до ст. 224 ЦПК України через неявку відповідача в судове засідання.

  Суд, вислухавши пояснення позивача, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку, що даний позов підлягає задоволенню.

  Як вбачається з пояснень та матеріалів справи сторони вступили в зареєстрований шлюб 16.12.2000 року (а.с.5). Сторони мають спільну дитину неповнолітнього сина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження (а.с.4).

  Відповідно до ст. 112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

  Оскільки із-за неправильної поведінки сторони втратили довір’я та повагу один до одного, намагання суду примирити сторони успіху не мали, а тому зберегти сім’ю не надається можливим.

  Виходячи з наведеного, керуючись ст.ст. 112 СК України, ст.ст. 10, 57, 60, 213, 215, 218, 224-226 ЦПК України, суд, -

  в и р і ш и в :

  Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу задовольнити .

  Шлюб між ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження та ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження зареєстрований 16 грудня 2000 року відділом реєстрації актів громадянського стану Дніпровського районного управління юстиції в м. Києві (актовий запис № НОМЕР_1 ) – розірвати.

  При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАЦСу стягнути з ОСОБА_2 25 (двадцять п’ять) грн. судового збору в доход держави, звільнивши ОСОБА_1 від сплати судового збору.

  Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, яку може бути подано протягом 10 днів з дня отримання його копії.

  До суду може бути подана заява про апеляційне оскарження рішення суду протягом десяти днів з дня його проголошення. Апеляційна скарга подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

   Текущее время Вт Дек 11, 2018 4:10 pm